Często zadawane pytania


Często robię zakupy w USA, chciałabym się dowiedzieć, czy mogę kupować u Was?
U nas nic się nie kupuje, nasz serwis polega na tym, że klient sam kupuje sobie wypatrzony towar w USA. Płaci za to swoją kartą zleca wysłanie towaru do nas, a my świadczymy usługę transportową z USA to Polski.Chciałabym zapytać o możliwość połączenia przez Państwa przesyłek z dwóch - trzech różnych sklepów internetowych w jedną paczkę i wysłanie jej na adres w Polsce. Jaki jest koszt połączenia paczek ?
Staramy się tego nie robić, ponieważ z tego powodu mogą powstać pewne problemy, ale jeśli są to malutkie rzeczy, np drobna odzież lub książki, to możemy to zrobić grzecznościowo. Jednak to zależy to od tego czy towar wejdzie do jednego pudla w którym przyszedł.


Czy możliwe jest zamawianie bezpośrednio z Polski towarów z amerykańskiej strony internatowej, np ze sprzętem komputerowym?
Tak, wielu naszych klientów kupuje elektronikę w USA. Czasem można napotkać na trudności przy zakupach powyżej $500, gdzie niektórzy sprzedawcy przy transakcjach międzynarodowych chcą weryfikacji karty lub adresu faxem.Na niektórych aukcjach są adnotacje typu: wysyłka tylko na terytorium USA, czy znaczy to, ze mogę kupić towar i wysłać go do państwa firmy, a następnie przez was wysłać paczkę do Polski?
Oczywiście, że tak, w tym wypadku klient eliminuje swojego „dobrego Wujka w Ameryce” i wysyła towar do nas, sam zleca wysyłkę, a wujek nie musi wysyłać paczki pocztą.Czy doręczacie również zakupy towarów na aukcjach internatowych?
Tak, e-bay jest jedną z popularniejszych aukcji w USA.Jak mogę sprawdzić czy cena transportu jest prawidłowa?
Nasz cennik jest dostępny na naszej stronie www. Nasz system automatycznie wylicza koszty transportu, jeśli wiadoma jest waga i wymiary paczki.Czy istniałaby możliwość przepakowania przez Państwa paczki, tak żeby nie było widać, że pochodzi ona ze sklepu?
Z naszego doświadczenia jest to zupełnie niepotrzebne i w niczym nie pomocne, a tym bardziej nie pomoże to w ominięciu cła.Czy jest możliwość zrobienia zakupów nie w sklepie internetowym, lecz od prywatnej osoby ?
Oczywiście ze tak. Działa to bardzo podobnie jak zakupy w sklepach internetowch. Osoba ta powinna wysłać paczkę na nasz adres.Czy jesteście w stanie kupić mi cos na ebay w US i przysłać do Polski?
Nasz serwis polega na tym za klient sam kupuje towar w sklepach, na aukcjach lub od osoby prywatnej. My niestety nie uczestniczymy w zakupie towarów dla klienta. My świadczymy usługę transportu.Jaka prowizję doliczają Państwo do zamawianego towaru?
Żadną. Zarabiamy tylko i wyłącznie na wysyłce towaru do Polski.Czy w formularzu muszę podawać zawartość i wartość celną paczki?
Tak, są to pola wymagane przez Polskie Prawo Celne. Na podstawie tych informacji (zawartość i wartość celna) paczka jest odprawiana w Polsce.